KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7896047
nr 789 6047
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Axel Fridell (1894-1935), Porträtt av konstnären Gunnar Ruda, signerad. 25, 5x17, 5
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 november 2012
kl 18:01:24
5/11 06:39:10
5/11 13:08:00
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell